top of page
Ara
  • cihank2

e-Finans Entegre Finans Sistemi


Uzman Erp olarak hizmet vermeye başladığımız yeni ürünümüz e-finans - entegre finans sistemini sizlerle paylaşmak isteriz. Uygulamanın başlıca özelliklerini ve kullanım amaçlarını aşağıda özetledik. Ekteki tanıtım dosyasında da daha detaylı bilgi mevcut.

  • Tüm bankaları tek bir ekranda web veya mobil ortamda görüntüleyebiliyorsunuz. Yaklaşık 3 dk. da bir bankalardan güncel veri almaktayız.

  • Axaptadaki tüm satıcı, müşteri ve banka hesaplarınız finans portalda Axaptadaki cari kod ve isimlerle görebiliyorsunuz.

  • Banka hareketlerini günlük olarak direk muhasebe günlüğüne aktarıyoruz. Burada farklı parametrelere bağlı olarak banka bazında yada tarih bazında ayırabiliyoruz. Ayrıca cari ödemeleri ve bankalar arası transferler dışında direk gider olan hareketleri de muhasebe hesabı ve mali boyut referansları ile otomatik işliyoruz.

  • Tahsilat hedefleri ve ödeme planlarınızı sisteme yükleyerek hatırlatma ve bilgilendirme yönetimi yapabiliyoruz. Tedarikçilerinize ödemeler yapıldığında mail ve sms ile bilgilendirme yapılıyor. Tahsilat hedeflerinizde beklediğiniz ödemeler var ise hesaba geçtiğinde sizler sms ve mail ile bilgi alabiliyorsunuz.

  • · Bankalar nezdindeki tüm varlıklarınızın bankalara dağılımlı, gelen ve giden hareketlerinizin bankalara dağılımı, banka masraflarınızın bankalara dağılımı gibi hareketleri farklı görsel ekranlarla izleyebiliyorsunuz.

  • · Tahsilat ve gider hedefleriniz ile gelecek dönemler için nakit akışı görüntüleyebiliyoruz. Kredi gerekliliklerinizi ve vadeli mevduat dönüşlerinizi bu araçlarla yönetebiliyorsunuz

Cazip ve esnek fiyatlandırma yapısıyla hem izlenebilirliği kolaylaştırmak hem de banka kayıtlarınızı muhasebeleştirmede kolaylık ve zaman tasarrufu sağlamak istiyoruz. Daha bir çok özelliği ekteki tanıtım dosyamızda bulabilirsiniz. İsterseniz demo talep edin sizi ziyaret ederek yada telekonferans ile sunum yapabilir sorularınızı yanıtlayabiliriz.


Sunum dosyasını indirmek için tıklayınız.


215 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page