top of page
erp-2c-microsoft-dynamics-500x500.png

     Dynamics 365 , Microsoft Dynamics ürün grubunun bir parçası olarak, Temmuz 2016'da Microsoft tarafından duyurulan ve 1 Kasım 2016 genel yayınında açıklanan kurumsal kaynak planlama (ERP) ve müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) uygulamaları ürün grubudur. Dynamics 365, iki baskıda, küçük ve orta ölçekli işletmeler için Business Edition (KOBİ'ler veya KOBİ'ler) ve orta ve büyük ölçekli kuruluşlar için Enterprise Edition'da satılmaktadır. İşletme Sürümü, 'Madeira' adlı proje koduna dayanan Financials uygulamasını içerir. Enterprise Edition, Dynamics CRM uygulamalarını ( saha hizmeti , satış , proje hizmeti otomasyonu ve müşteri hizmetleri) artı Microsoft PowerApps'ı, Microsoft'un Operasyonlar için Dynamics 365 olarak bilinen önde gelen ERP ürünü ile birlikte içermektedir. 

İş süreçlerini kendi koşullarınıza göre iyileştirin

Dynamics 365 for Finance and Operations değişen gereksinimlere uyum sağlayan, yasal düzenlemelere uyan ve mevcut yatırımlarınızdan en üst düzeyde verim elde etmenizi sağlayarak bulutta, kurum içinde veya hibrit kurulum seçenekleriyle kullanılabilir.

dynamics-365-ui.png

Bağlı operasyonlarla daha akıllı çalışın

En uygun üretim süreçlerini seçin

Tümleşik tek bir çözümde ayrık, yalın ve süreç türü üretimlerden ideal bir üretim karışımı oluşturarak tüm tedarik zincirindeki süreçlerinizi destekleyin.

Operasyonel prosedürleri iyileştirin

Stok için üretim, siparişe özel üretim, sipariş üzerine üretim, sipariş üzerine yapılandırma ve sipariş üzerine mühendislik de dahil olmak üzere her bir ürün ailesi için üretim parametrelerini en iyi duruma getirin.

Kaynak yönetimini basitleştirin

Dynamics 365 finansal yazılımlarıyla tümleşik bir kaynak modeli ve zamanlama altyapısı kullanıp kaynaklar üzerinde gerçek zamanlı görünürlük elde ederek zamanlamayı kolaylaştırın.

Ürün teslimini hızlandırın

İleri düzey depo ve lojistik yönetimi sayesinde üretim malzemesi ve tamamlanmış ürün akışınızı iyileştirin.

Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini artırın

Gerçek zamanlı bilgiler ve tahmine dayalı zeka aracılığıyla sorunları belirleyip çözerek ürün kalitesini iyileştirin.

Elevate-Financial-Performance_800x450.pn
Fin-Ops_800x450.png
Try_Home_1778x600.png
bottom of page