Microsoft Dynamics ERP'yi keşfedin

Günümüzde rekabetçi işletmeler iş süreçlerini düzenlemek, maliyetlerini kontrol altında tutmak ve çevik bir yapıya kavuşmak için teknolojiyi etkin kullanmak zorunda.

Kurumsal sistemlerin heterojenleştiği büyük ölçekli yapılarda sistemin tamamını kontrol edebilmek için Kurumsal Kaynak Planlaması (Enterprise resource planning-ERP) çözümleri en önemli araçlar haline geliyor. Her ne kadar tanımlamanın içerisinde planlama kelimesi mevcut olsa da ERP sistemleri sadece genel planlama fonksiyonlarını içermekle kalmıyor, iş süreçlerinin en doğru biçimde yönetilmesine imkan veriyor.

Her Ölçekteki İşletme İçin !

Microsoft Dynamics çözüm ailesi içerisinde yer alan Microsoft Dynamics AX, her ölçekteki işletmeleri ihtiyaçlarına cevap veren, son derece etkili bir ERP çözümü. Sahip olduğu birçok gelişmiş özelliği, güçlü yapısı ve sağladığı esnek uyarlama ve geliştirme avantajları ile Microsoft Dynamics AX, teknolojiyi bir rekabet silahı olarak gören tüm şirketlerin işlerine değer katıyor.

Süreçlerinize uyarlanabilir özel çözüm

Microsoft Dynamics AX’ ın en önemli avantajlarından bir tanesi, çevik ve rekabetçi bir kurumun gereksinim duyacağı tüm fonksiyonları ve özellikleri bir “paket” içerisinde sunması. Bu yaklaşım sayesinde kurumlar sadece verimli ve rekabetçi bir yapı kazanmakla kalmıyor, bu yapıyı en uygun maliyetlerle ve en kısa sürede oluşturma imkânına kavuşuyor. Modüler yapısı sayesinde değişen koşullara ve ihtiyaçlara göre ölçeklenebilen Microsoft Dynamics AX, yatırımın geri dönüşü açısından en başarılı sonuçları ortaya koyuyor

İşletmenizi Microsoft Dynamics AX ile geleceğe taşıyın

Microsoft Dynamics AX, orta ve büyük ölçekli kuruluşlar için Microsoft yazılımları gibi görünen ve çalışan, ERP çözümü olarak da adlandırılan kapsamlı bir iş yönetim çözümüdür. Microsoft Dynamics AX, süreçleri konsolide ederek ve standartlaştırarak, verimliliği geliştirerek, kuruluşunuz bütününde görünürlük sağlayarak ve uyumluluğu basitleştirerek farklı konumlar ve ülkeler arasında iş yapmayı kolaylaştırır. Microsoft Dynamics AX ile iş yönetimi çözümünüzün çalışanlarınızın gereksinimleri ve sektörünüz ve işinizin talepleri doğrultunda olduğu ve olacağına güvenebilirsiniz.

 

Verimliliği geliştirin

Geçici iş dünyasında bireysel verimliliğin karlılığınız üzerinde doğrudan bir etkisi bulunmaktadır. Çalışanlara hızlı çalışmalarını ve akıllı, proaktif kararlar almalarını sağlayan tanıdık, kullanımı kolay araçlar sağlayın. .

İşletmeniz, idareciler, yöneticiler ve çalışanlara sağlam iş kararı almaları için gereken bilgileri sağlayarak avantaj elde edebilir. Microsoft Dynamics AX, bunun gerçekleşmesi için gereken bilgi ve analiz araçlarını sağlayabilir. Özel sorumluluklar için çalışanların ihtiyaç duyduğu bilgileri özelleştirebilme olanağıyla Microsoft Dynamics AX, kuruluşunuz bütününde karar alma ve verimliliği geliştirebilir. .

Değişim ve büyümeyi yönetin

Rekabete ayak uydurmak için şirketlerin hala yeni alanlara açılması, yeni ürünler ve hizmetler sunması ve satın alma ve şirket birleşmeleriyle işletme güçlerini artırması gerekmektedir. Microsoft Dynamics AX sayesinde karlı tedarik zinciri ilişkileri kurarak ve değişen talepleri karşılamak için şirket içi süreçleri hızlı bir şekilde uyarlayarak büyüme ve değişimi başarıyla yönetebilirsiniz.

“Microsoft Dynamics AX 2009'un yalın uygulamasının hammadde envanterimizi yüzde 30-40 azaltacağını düşünüyoruz."

Paul Wilder (BT Yöneticisi) / Kreisler Industrial

Global olarak rekabet edin

Günümüzde iş fırsatı, global bir hedef kitleyi içerecek şekilde müşteri tabanınızı genişletmek veya yeni tesisler veya şubeleri içerecek şekilde sınırları genişletmek anlamına gelebilir. Microsoft Dynamics AX, süreçleri konsolide ederek ve standartlaştırarak ve kuruluşunuz bütününde görünürlük sağlayarak global bir kuruluşun karmaşıklarını yönetmek için tasarlanmıştır.

“Microsoft Dynamics AX'le ilerlemeye karar verdiğimizde global büyüme girişimleri ufukta yoktu. Şimdi bu tür fırsatlar bizim için bir gerçeklik.” Allan Stiles (Uygulama Geliştirme Müdürü) / CMC Group

Uyumluluğu basitleştirin

Şirketler, bölgeler ve ülkelere göre çok büyük değişiklikler gösteren birçok yasal gereksinimle karşı karşıyadır. Microsoft Dynamics AX, kurumsal yönetim, yasal uyumluluk ve müşteri girişimleriyle ilgili riskler ve sorumluluğu azaltmanıza yardımcı olabilir.

“Microsoft Dynamics AX 2009 sayesinde özelleştirilmiş bir ana çerçeve ortamında standart bir yazılım çözümüne geçebildik. Bu, yıllık işletme maliyetlerimizi yüzde 15 düşürdü.”

Jurgen Couvreu
Finans Daire Başkanı
Picanol Group

Önceki Sayfa: Proses Üretim için ERP
Sonraki Sayfa: Microsoft Dynamics CRM