DANIŞMANLIK

"Her düşündüğümüzü söylemeyebiliriz, ancak her söylediğimizi düşünmek mecburiyetindeyiz!"         Mevlana

Geniş uzmanlık ve deneyimi ile çözüm şirketi olarak hareket eden Uzman Nokta, müşterilerinin donanım, işletim sistemi, veritabanı, uygulama geliştirme araçları, uygulama yazılımları, eğitim ve projelendirme konularında sistem entegrasyonu hizmetini bir bütün olarak verir.

İşletmelere etkin ve verimli çalışma ortamları sağlayan Microsoft Dynamics AX (ERP) ve Dynamics CRM uygulamalarının sunduğu tüm fonksiyonalite ve modüllere hakim olan Uzman ERP danışmanları, bugüne kadar başarıyla tamamladıkları projelerinde deneyimledikleri en iyi iş yapış yöntemlerini, müşterilerinin gerçek iş ortamlarına uygulamaktadır.

 

Uzman ERP, proje uygulama sürecinde işletmelerin mevcut gereksinimlerini, gelecekteki çalışma biçimlerini de göz önünde bulundurarak geniş bir perspektifte değerlendirir. Geçmiş projelerde edindiği tecrübe ile proje risklerini en aza indirerek, verilen hizmetin maksimum faydayı sağlaması ile yatırımınızın en kısa sürede geri dönüşünü sağlar.

Uzman ERP, Microsoft Dynamics uygulamalarının sağlamış olduğu avantajlara ek olarak sunduğu “iş ve süreç bilgisi” (business know-how) ile projelerinizin başarısında önemli bir katma değer sağlar .

 

Önceki Sayfa: Proje Yonetim
Sonraki Sayfa: Yazılım Geliştirme