YENİDEN UYARLAMA

Zararın neresinden dönülse kârdır.  Anonim

Analist raporlarına göre başarısızlık ile sonuçlanan projelerin nedenleri sayısız.

Ancak başarı için en önemli etkenlerin;

  • doğru Proje Yönetimi ve
  • kaliteli Danışmanlık hizmeti olduğu vurgulanıyor.

Yetkinlik

İşletmeniz her ne kadar süreçlerine uygun Dynamics ERP veya CRM ürünün seçmiş olursa olsun. Yetkin olmayan kalitesiz, danışmanlık ve geliştirme hizmetleri sizleri arzu etmediğiniz noktalara getirmiş olabilir.

Bilgi ve Deneyim

Yazılım uygulama projelerinin başarısı kuşkusuz sayısız etken ile doğru orantılıdır. Ancak en önemli başarı etkeni etken kuşkusuz hizmet aldığınız çözüm ortağınızdır. Yazılım proje deneyimi olmayan, iş bilgisi düşük danışmanlık ekiplerinden alınan destekler çoğu zaman yazılımın canlı kullanıma alınmasından sonra yanlış süreç ve verimsizliklerle sonuçlanabiliyor.

İşletmeniz yazılımın devreye alındığı tarihten bu yana önemli süreç değişiklikleri yaşamış, işlem ölçeği ise proje sırasında dikkate alınmış işlem hacmini aşmış olabilir.

Güncel Süreç ve İhtiyaçlarınız

Uzman Nokta ekibi bu konumdaki bir çok projeye "Yeniden Uyarlama" hizmeti sunarak doğru yazılım ve doğru uygulama ile başarılı sonuçlara ulaşılabileceğini ispatlamıştır.

Microsoft Dynamics yazılımınızın yeni bir tasarım ve yeni bir uyarlamaya ihtiyacı olduğunuzu düşünüyorsanız lütfen bizi arayınız.

 

Sorun giderme ve yeniden uyarlama alanındaki yetkinlik ve referanslarımız sizleri etkileyecektir.

Önceki Sayfa: Destek