İŞ ORTAKLARIMIZ

Hepimiz Birimiz, Birimiz Hepimiz İçin !

Microsoft

Sunduğumuz ürün ve hizmetler ekseninde en önemli iş ortağımız dünya yazılım lideri Microsoft’tur. İş bilgisi birikimini Microsoft yazılımları üzerine aktararak Müşteri’lerimizin hizmetine sunuyoruz. Uzman Nokta "Microsoft İş Ortağı Programı" ve "Microsoft BizSpark ar-ge programı" üyesidir.

Projesis Yazılım Danışmanlık

Üretim Yönetimi ve sahadan veri toplama konusunda çözümler üreten Projesis ile Dynamics AX Yalın Üretim çözümleri temelinde işbirliği çalışmalarımız devam ediyor.

ABH - Anadolu Bilişim Hizmetleri

Ülkemizin önde gelen "Dynamics AX" iş ortaklarından olan ABH ile Dynamics AX alanındaki deneyim ve bilgilerimizi paylaşıyoruz. Birlikten güç doğar ilkesi ile Müşteri ihtiyaçlarının belirlenmesi ve çözüm oluşturulmasında uyum içinde çalışıyoruz.

OmerD

Ülkemizin önde gelen "Dynamics CRM" iş ortaklarından olan OmerD firması ile Microsoft iş çözümleri alanındaki deneyim ve bilgilerimizi paylaşıyoruz. Birlikten güç doğar ilkesi ile Müşteri ihtiyaçlarının belirlenmesi ve çözüm oluşturulmasında uyum içinde çalışıyoruz.

Aktif Danışmanlık

İnsan Kaynakları Yönetimi ve online Bordro hizmetleri alanında uzmanlaşmış Aktif Danışmanlık, Microsoft Dynamics AX için ülkemizde ilk Bordro uygulamasını geliştirmiş çözüm ortağıdır. ERP kullanıcılarının personel yönetimi, takip ve bordrolama ihtiyaçlarına yönelik çözümlerimizi Aktif Danışmanlık ile birlikte oluşturuyoruz.

E-Çözüm Bilişim

Donanım ve altyapı çözümleri alanında lider firmalardan E-Çözüm anahtar teslim proje çözümlerimizde teknolojik altyapı desteği sunmaktadır.

DorukNet

Internet uygulamaları barındırma ve Internet yayın hizmetleri konusunda sektörün önde gelen firmalarından Doruknet ile uygulama ve sunucu barındırma alanındaki işbirliğimiz devam etmektedir.

Önceki Sayfa: Hakkımızda