BAŞARI ÖYKÜLERİ

Değişim kaçınılmazdır. Ancak gelişim bir tercihtir !

Alanlarındaki lider konumlarını korumak ve daha üst noktalara taşımayı tercih eden Müşterilerimizle birlikte oluşturduğumuz başarı hikayelerimizi incelemek için birkaç dakikanızı ayırmanızı öneriyoruz.

 

Copreci TurkiyeCopreci Türkiye

COPRECI | 1963'ten bu yana beyaz eşya sektörüne yan sanayi hizmeti veriyor. İspanya merkezli şirket, İspanya'da 2, Çek Cumhuriyeti, Çin, İtalya, Brezilya, Meksika ve Türkiye'de birer olmak üzere toplam sekiz üretim tesisine sahip. Küresel organziasyonu ve süreçlerinin tamamını Dynamics AX ile yöneten Copreci, Türkiye organizasyonunun kullandığı Dynamics AX sistemlerini yeni Türk Ticaret Kanunu kapsamındaki düzenlemelere uyum sağlamak üzere 2009 sürümüne terfi projesi içinUzman ERP ekibini tercih etti.

 

Rultrans Transmisyon

RULTRANS | Müşterilerine "Siparişte Ürün tasarım" hizmeti sunmak için Dynamics AX'ın Ürün Kurucu modülü yeteneklerini en derin şekilde kullanan işletmelerden biri. 200.000 adetin üzerindeki stok kalemi ve Türkiye geneline yayılmış mobil satış ekibinden her gün merkeze ulaşan 1000'in üzerindeki satış siparişi ve bunlara bağlı lojistik hareketleri başta olmak üzere işletmenin muhasebe, finans, satınalma ve üretim gibi diğer  tüm süreçleri de Dynamics AX ERP yazılımı ile yönetiliyor.

Heraeus Tokmak Kıymetli Metaller

HERAEUS | Değerli metaller içeren boyalar alanında dünya lideri Almanya merkezli Heraeus grubunun Türkiye iştiraki olan Heraeus Tokmak küresel standartlarına uyum sağlayacak bir ERP altyapısı kurmak için Microsoft Dynamics AX'ı tercih etti. İşletmenin satıştan sevkiyata tüm süreçleri Dynamics AX ile yönetiliyor. Toplam 6 eş zamanlı kullanıcı ile AX Üretim Yönetimi çözümünün uygulandığı en küçük ölçekteki işletmedir.

Audio Elektronik

AUDIO | 2004 yılında Dynamics AX'a geçme kararı alan öncü firmalardan olan Audio Elektronik, 2011 yılında yazılımın'ın 2009 sürümüne terfi projesini başarı ile tamamladı. İşletmenin stratejik planları doğrultusunda Dynamics AX'ın CRM modülleri ve web arayüzü ile sahadaki satış ve satış sonrası mobil hizmetler ERP ile desteklenecek.

Esalba Metal

ESALBA | Eskişehir'de 2006 yılında işletmenin kuruluş aşamasında ERP kullanımına karar verdi Bu doğrultuda tercihini Dynamics AX yazılımında kullanan işletme, genişleyen iş hacmi ve bu doğrultuda değişim gösterene süreçlerine uygun olarak 2012 yılı başında Dynamics AX'ı yeniden uyarlama kararı aldı. 30 iş günü gibi kısa bir sürede yeniden uyarlama projesi başarılı bir şekilde tamamlandı

Arzum Elektrikli Ev AletleriArzum

 

Sarten AmbalajSarten

SARTEN | 1972 yılında Çorlu'da kurulan ilk fabrika ile faaliyete geçen Sarten, büyüyen Türkiye pazarında müşterilerinin ambalaj ihtiyaçları karşılamak üzere SARTEN, ilerleyen yıllarda Silivri, Gebze , Karacabey, Gemlik ,Manisa, Ayvalık ve Adana yörelerinde toplam 11 fabrikaya ulaşmıştır. Fabrika  konumları, SARTEN’in müşteri odaklı stratejisi paralelinde müşterilerin fabrikalarının yoğun olarak kümelendiği yerler olarak tercih edilmiştir. SARTEN’in ürün pörtföyünde Metal Ambalajlar, Kavanoz Kapakları ve Plastik ürünler yer almaktadır.

Önceki Sayfa: İş Ortaklarımız
Sonraki Sayfa: Analiz