Hakkımızda

İşletme Süreçlerinize Uyarlanabilen, En Gelişmiş Yazılım Çözümleri ile birlikte İş Bilgisi ve Deneyimlerimizi Sunuyoruz.

Teknoloji

Bağımsız yazılım şirketleri dünya lideri Microsoft 2000'li yılların başlarından bu yana "İş Çözümleri" alanında yatırımlar yapmaktadır. Bu alandaki lider ürünleri Microsoft Dynamics AX, dünya genelinde müşteri portföyünü her yıl %30 arttırmaktadır. Ülkemizde de 2004 yılında pazara sunulan Dynamics AX güçlü, çevik, basit ve güçlü altyapısı ile sektöründe lider yüzlerce işletmede süreç yönetim aracı olarak kullanılıyor.

Bilgi

Uzman Nokta kuruluşundan bu yana Microsoft Dynamics ERP ve CRM çözüm ortağı olarak, işletmelerin ERP, MRP2, CRM ve e-ticaret ihtiyaçlarına yönelik hizmetlerini sürdürmektedir.

Sayısız yazılım projesinde görev almış deneyimli yazılım uzmanlarımız gerek yurtiçi gerekse yurtdışı projelerin ticaret, üretim, finans ve ek geliştirme süreçlerine katkıda bulunmuştur.

Deneyim

Bugün Uzman Nokta sadece bir Dynamics AX uygulama takımı olmaktan çok, +10 yılın üzerindeki yazılım otomasyon projeleri deneyimi ile İşletmelerin isteklerini doğru anlayan, detaylı analiz eden ve bu doğrultuda çok boyutlu çözüm sunabilen referans bir nokta haline gelmiştir.

Ar-Ge

Yakın zamanda “Microsoft BizSpark”  programına katılan Uzman Nokta, kuruluşundan bu yana Microsoft Dynamics işortağı statüsünde Dynamics AX (ERP), Dynamics CRM ve Sharepoint Portal yazılımları temelinde sektörel çözümler geliştirmeyi hedeflemektedir.

Eksiksiz Çözüm

Kadrosu ve işbirliği yaptığı dış kaynak ekipleri ile Microsoft İş Çözümleri ailesi ekseninde, işletmelere yazılım seçimi, uygulama hizmetleri, bilgi sistemleri altyapı kurulum ve işletimi olmak üzere uçtan uca anahtar teslim projeler üretmektedir.

Günümüzde iş süreçleri gereksinimleri geçmişte olduğu gibi genel yaklaşımlardan çok; öncelikle sektör odaklı ve daha önemlisi vizyoner, kendi içinde en iyiyi yakalayan çözümlere ihtiyaç duymaktadır.

Önceki Sayfa: Uzman Erp
Sonraki Sayfa: İş Ortaklarımız